Střechy

Provádíme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce se všemi druhy materiálů dostupných na našem trhu a dodávku střešních krytin včetně doplňků.

Poradenská činnost.

Cenové kalkulace – zdarma.

Výpočet spotřeby materiálu.

Klempířské práce

Provádíme montáže drážkovaných krytin, falcových střech a klempířských prvků včetně okapů, střešních oken, parapetů, plechování komínů atd. K dispozici máme šestimetrovou ohýbačku plechu, profilovací stroj na falcovanou krytinu ve svitku (možnost nekonečně dlouhého šáru). Doporučované materiály: Prefa fafz, měď, titan, zinek, pozink.

Pokrývačské práce

Provádíme pokrývání střech všemi dostupnými materiály, např.: betonové tašky Bramak, pálené tašky Tondach, bitumenové krytiny - kanadské šindele CRC, vláknito cementové krytiny cembrit, česká šablona.

Tesařsé práce

Provádíme montáže krovů na sedlových, mansardových, valbových či pultových střechách za použití použití stavebního řeziva dodaného naší firmou. Přihlížíme na zeměpisnou polohu stavby a mapu sněhových pásem. Realizujeme taktéž pergoly a zahradní domky.

Komíny

Zabýváme se zejména stavbou komínů v nadstřešní části z dvakrát pálených keramických cihel. Vložkování provádíme nerezovou nebo keramickou vložkou o průměru 14, 16 nebo 20 cm. Komínovou desku odléváme betonovou směsí, bednění je předem vyarmaturováno. Možnost pískovcové desky na míru s okapovou drážkou. Rekonstrukce komínovýc lávek.

Střešní okna

Montujeme okna Velux, Roto, Prima Fenestra do všech druhů střešních krytin.